NE JAU SEKSS IR PROBLĒMA

Sekss bez laulības izdzīvot var, bet laulība bez seksa…?

  • 1 min lasīšanai

  • Rihards & Viktorija Kostigovi

Ik pa laikam dzirdam, ka viena no problēmām laulībā, kur pāris piedzīvo grūtības, ir tieši seksuālās attiecības. Mūsuprāt, šī sfēra ir ļoti būtiska un svarīga veselīgai laulībai. Tomēr brīdī, kad kāds no laulātajiem nosauc šo problēmu vārdā, gribas teikt stop – problēma nav seksā, bet gan kādā citā jūsu laulības aspektā. Kurš no laulības nama ķieģeļiem ir ievietots nepareizi un ir šķībs vai apdrupis? Kurā jomā valda haoss vai varbūt neatbildēti jautājumi, kas ar gadiem gruzd arvien spēcīgāk?

Dosim vien dažus virzienus. Ja vīrietis ņirgājas par savu sievieti, vīpsnā, zobojas, tad lai viņš negaida pilnīgu atvērtību un gatavību no viņas, kad viņš nāks pie savas sievas. Ja sieviete neļaus vīrietim izcīnīt kādas uzvaras viņam būtiskās dzīves jomās, tad viņš nebūs gatavs nākt pie savas sievas kā uzvarētājs arī seksā. Ja sievai ir traumas no bērnības, audzināšanas vai pirmajām gūtajām seksuālajām pieredzēm, viņa negūs to baudu, kas var tikt piedzīvota veselīgās seksuālajās attiecībās.

Ir tāds teiciens, ja vīrs grib seksu vakarā, lai labi izturas pret sievu jau no rīta. Un tā ir taisnība. Jo tas, kādas ir seksuālās attiecības starp jums, ir tikai atspoguļojums tam, kas valda jūsu attiecībās ikdienā.

Seksam nevajadzētu būt kā bezemociju darbības aktam, kur katrs pēc tam iet uz savu pusi, neatskatoties. Tā ir fiziska, psiholoģiska un garīga savienošanās. Un tur nav vietas bailēm, kaunam vai maskām. Risiniet tās jomas, kur nojaušat, ka ir haoss, bailes vai uzliktas maskas. Ja vēlaties, lai sekss jūsu laulībā būtu arvien labāks, neesiet pretējās frontes pusēs karojoši laulātie, bet ieguldiet savās attiecībās un mācieties kļūt par labākajiem draugiem savā laulībā!

Ar seksu viss nesākas. Tas ir turpinājums, pievienotā vērtība, dāvana, ikdienas attiecību spogulis – sauciet kā gribat. Tas, kā jūs izturaties viens pret otru (un arī sevi) citās jomās, parādīsies arī jūsu seksuālajā dzīvē.

Dalies:

Jaunākās ziņas

Kategorijas

VISI MATERIĀLI