KĀ PETARDES SADZĪVO AR TERMOBUMBU?

10 gadu laulības pieredzē dalās Andars un Gita Ignaci

“Atšķirīgums ir ļoti liela privilēģija, un mums sākumā nemaz nebija nosacījums – būt līdzīgiem,” viena no Ignacu ģimenes atziņām.
Uzņēmējs, IT speciālists Andars Ignacs pirms mazliet vairāk nekā desmit gadiem uzdrošinājās ievest Gitu savā realitātē, jeb, kā viņš to raksturo – “vecpuišu bardakā”, un nosēdināja viņu starp divām drēbju kaudzēm.

Saruna audio formātā:

Gita jau toreiz viņā saskatīja to, kā dēļ piedzima stipra un dziļa mīlestība. Šodien viņa savu laulību salīdzina ar nesatricināmu kuģi. Gita ir sertificēta uztura speciāliste, auglības atpazīšanas metodes skolotāja, viņas profesionālos padomus var uzklausīt gan “Sugarfree”, gan nupat atklātajā unikālajā “LibidoUp” tiešsaistes kursā. Viņas zināšanas un pārliecība par uztura nozīmi cilvēka dzīvē palīdz arī pašas ģimenei būt enerģijas un dzīvesprieka pilnai.

Ikdienā abi kopā audzina divas meitiņas, atļauj viens otram dzīvē mācīties un sevi realizēt. Un pats galvenais, arī Gita un Andars 10 gadu laikā saskārušies ar tiem pašiem jautājumiem, ko ik pa laikam uzdod katrs pāris. Ko darīt ar atšķirībām otrā, kā uztvert konfliktu sarunas, kā nosargāt īsto romantiku un kā padarīt vienkāršu pastaigu par jēgpilnu nodarbi? Uzzināsiet arī, kā Andara moto hobiju savulaik ietekmēja Gitas atklāsme par to, ka viņa pat nevēlās mainīt to, ko saredzēja par atšķirīgu.

“To pat ir bailīgi darīt, jo katrai mūsu īpašībai ir dažādas šķautnes,” saka Gita. Andars, kurš ikdienā vada dažādus izaugsmes kursus par dzīves jēgu atzīst, ka “tieši laulībā mēs varam atrast atbildi uz jautājumu, kas es esmu”.

Dalies:

Jaunākās ziņas

Kategorijas

VISI MATERIĀLI