Project Description

MĪLESTĪBAS VALODAS

Kā vēl efektīvāk pateikt “Es tevi mīlu!”?

PIECAS MĪLESTĪBAS VALODAS

Pasaules slavenā autora Gerija Čepmena radītais piecu mīlestības valodu koncepts palīdz ne tikai radikāli uzlabot attiecības un padarīt tās dziļākas un intensīvākas, bet kādos gadījumos pat glābt laulības no izjukšanas! Mūsuprāt, šīs zināšanas palīdz arī katram iepazīt pašam sevi. Tā ir patiesība, ka attiecībās mēs “varam ienākt” vēl līdz galam sevi nepazīstot. Bet ir ļoti būtiski zināt gan par sevi, gan arī laulāto, piemēram, kas motivē, kas izraisa patīkamas sajūtas, kas liek mums justies mīlētiem un kā mēs rīkojamies, kad jūtamies vainīgi otra priekšā?

Seminārā runājam arī par to, ka katram ir sava “mīlestības bāciņa”, kas ir jāuzpilda! Ja tā ir tukša, tad nīgrums, apnikums un jautājums “Vai tu mani mīli?” būs klāt! Ja laulātais draugs nav tas, kas to uzpilda, var gadīties, ka to izdara kāds no malas, un, lūk, tas ir risks pakļaut savas attiecības nevajadzīgiem satricinājumiem.
Pēc mūsu pieredzes zināšanas par šīm piecām mīlestības valodām izvēršas kā aizraujošs ceļojums ceļā uz otra sirdi!

Esam sastapuši pārus, kuri atklāj, ka šīs valodas abiem sakrīt un ir vienādas, tomēr kā tikt galā ar izaicinājumu otram likt justies mīlētam tiem, kuriem mīlestības valodas ir absolūti atšķirīgas?

Lai vai kā, viss sākas ar zināšanām. Tās palīdz iepazīt sevi un otru.

Vēlaties lekciju savai auditorijai?

Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta.
Izskatās, ka, sūtot ziņu, radās kļūda. Lūdzu, pēc brīža mēģiniet vēlreiz!

Visas lekcijas

KOPĀ SASNIEDZAM VAIRĀK

Jūsu atbalsts ceļ laulības standartu un stiprina ģimenes Latvijā.

ATBALSTĪT